Novinky


1.12. nastoupí Antonín Tichý  do zápasu na Enfusion v Třinci.


Viktorie Jílková z Běloruského Minsku veze zlatou medaily!


Zahájili jsme úspěšně sezónu na turnaji Wako, kde Dag Daňo vyhrál 2 zápasy a postupuje do zítřejšího finále! Zápasy měl hodně vyrovnané, ale vítězné! Martin  Petráš bohužel neprošel do dalšího zápasu..
Také Viktorie Jílková dnes měla premiéru na 1.kole MČR v Muaythai. Viki si vyzkoušela svůj první zápas v muaythai a vyhrává! Neměla to jednoduché, hodně odklinčované, ale Viki jasně dominovala ve 3.kole.


24.3.2018

Hodnocení včerejšího turnaje na domácí půdě:.... bohužel většina našich juniorů neměla soupeře ve svých váhových kategoriích, takže nezápasili (např. Lucka Aubrechtová, Jana Škáchová, Jára Bednařík, Samuel Auinger, Robert Cajthaml, Pavel Vostatek...), nicméně máme dvě zlatky a to od Matyáš Opatrný a Martin Petráš. Oba zápasili brilantně a zlato si zasloužili. Dobrý výkon předvedli i Lukáš Gina a Jakub Škácha, kteří bojovali až do konce, ale bohužel na výhru to nestačilo, ale stříbrná a bronzová medaile se také počítá 😉. V dospělé kategorii na MČR nastoupila Barbara Paryzková, ale neměla svůj den. Celý zápas na něco čekala, bohužel se nedočkala a podle toho to dopadlo. Honza Čihák měl premiéru a nastoupil do prvního zápasu ve své kariéře a úvod zápasu mu patřil, nicméně soupeř otočil a vyhrál, každopádně přišla nabídka na druhý zápas, kterou Honza přijal a taky se v něm předvedl a v celém zápase jasně dominoval, s výkonem u jeho zápasů jsem byl spokojen. Jindra Fiala: borec na konec. Výkon byl super, jednoznačná výhra, soupeř nenastoupil do třetího kola. Je vidět, že Jindra jde pořád nahoru, tak nepolevit a přitlačíme 😀 Na závěr musím pochválit celý tým, který se dostavil a pomáhal při organizaci, přípravě závodníků, finálním úklidu a jiné. Prostě bez Vás by to takhle dobře nedopadlo, díky! A velké díky patří městu Rokycany za podporu a C.M.T.A. za možnost pořádání.


4.2.2018

Výjezd našich dětí a juniorů na mezinárodní den Muaythai do Prahy.


20.1.2018

Hodnocení 6.kola MČR v Praze:

1.zápas Matyáš Opatrný
Soupeř trochu starší, byla prohra, ale nevadí. Spokojenost.

2.zápas Bára Parýzková
Soupeřka starší, zkušenější o váhu těžší. Vítězství se přelejvalo ze strany na stranu. Nakonec vítězství! Jsem spokojený za bojovnost, ale neposlouchá, mohlo to být jednoznačnější!

3.zápas Mára Rádl
Nespokojený!!
Soupeř byl starší a zkušenější o 20 zápasů, ale je to nepodstatné, protože ho mohl v klidu porazit! Kdyby se furt neflákal doma na posteli, bez fyzičky se vyhrát nedá.


 SOUBOJ TITÁNŮ PYRAMIDA - 25.11.2017 

Jindra Fiala nastoupil do svého prvního profi zápasu Muaythai SuperLigy s Luďkem Gregušem (Aplik Muaythai). Jindra podával profesionální výkon celý zápas, který byl psán na 3x3 min. Bohužel vítězství v poměru 3:0 na body si odvezl pražšký soupeř L.Greguš.

Vít Vokoun, který byl v eliminaci pyramidy muay thai nastoupil proti soupeři Ondřeji Marvanovi. Při jedné kombinaci loktem došlo k tržné ráně na hlavě Marvana a lékař zápas předčasně ukončil. Tím pádem se stal Vítek prvním finalistou Pyramidy SuperLigy series. 

V druhém a finálovém zápase se Vítek setkal s Bernardem Plavcem, který taktéž první zápas ukončil KO. Byl to napínavý boj, plný tvrdých úderů a Vítek kraloval prvnímu kolu, jenomože při klinči Vítek dostal nečekaný loket, který padl při zaznění gongu při konci prvního kola a tím nastal i konec zápasu.
28.10.2017

Hodnocení dnešní ligy:

První zapas nastoupila Bára a byl to vůbec její 1. Zapas v kariéře. Soupeřka sice juniorka, ale houževnatá. Na kvalitnější muaythai techniky vyhrála 3:0 na body.

Jindra, řekl bych, profesorský zápas , plnil taktiku kterou jsme si řekli před zápasem a poslouchal v zápase na slovo. Zápas ukončil highkickem ve 2 kole. Na to že to je teprve 2 seniorský zapas našeho borce, tak 31 letý soupeř na nej nestačil.


Naše Lucka se účastnila ME v Paříži a utkala se v úvodním zápase s mistryní světa z Thajska  2017 a současnou mistryní Evropy ve váze -45 kg. Na soupeřku bohužel nestačila a odváží si krásnou bronzovou medaili. Gratulujeme!


Dne 16.9.2017 měl náš oddíl možnost se účastnit vystoupením na každoročních oslavách města Rokycan "Setkání pod rokycanskou věží 2017", které mají vysokou náštěvnost obyvatel města i okolí. Vystoupení zahájil Martin Petráš s Wai Khru, dále nastoupili naši nejmladší bojovníci (Justýna Rosívalová, Pavel Vostatek, Krištof Kinský), kteří skvěle ukázali své dovednosti. Poté nastoupili na scénu naši talentovaní junioři (Douglas Daňo, Jindra Fiala, Martin Petráš), který tam ovšem nesměli chybět.

Naše vystoupení mělo velký úspěch a my jsme spokojeni s výsledky, které naši bojovníci ukázali.

fotografie zde: https://www.facebook.com/pg/Muay-thai-Tik-tak-168711996848833/photos/?tab=album&album_id=461137227606307


Hodnoceni MS Bangkok Těžce se ted po skončení jun.mistrovství světa hodnotí výkony a umístění našich členů oddílu, kteří reprezentovali ČR v Thajsku. Nikdo nevidí 3 měsíční dřinu a odříkání o prázdninách žádné lenošení, ale makačku.
Bohužel turnaj probíhal následně Lucka zahajovala celé mistrovství zápasem č.1 a jednoznačnou převahu v zápase z nepochopitelných důvodů přiřknuli výhru 2:1 na body soupeřce z Nového Zélandu. Dag měl ve váze 27 soupeřů bohužel los našel budoucího mistra světa Rusa Vladimíra Shilnova, který ve váze 57kg měl přes 190cm (což není úplně standardní). Po prvním prohraném kole Dag zamakal a zdálo se, že po dvou kolech bude skóre srovnané, ale bohužel, do třetího kola jsme věděli, že musíme Rusa porazit KO a tak Dag čekal na nějakou příležitost Rusa sestřelit, nepodařilo se :-/ prohra 3:0. Martin Petráš byl v Bangkoku po druhé v životě. Naposledy prohrál před dvěmi lety s Rusem Ivanermakovam až ve finále. No a i zde nám osud nepřál, protože stejného Rusa Martin potkal hned v prvním kole a i přes velkou snahu a kvalitní výkon vyhrál Rus, který se následně stal mistrem Světa :-/. Poslední člen Tik Tak Marek dostal volný los a poté nás v semifinále, světe div se, potkal opět Rus :-/ Tento soupeř pro představu porazil ve svém prvním zápase thajce KO v první minutě otočkovým loktem, No a náš Marek vydržel skoro celé kolo :-) Rus Magomedov vypadal na 18let, byť mu bylo 15 a měl za sebou 70zápasů, tzn.že náš 14letý Marek neměl na tohoto soupeře šanci, byť statečně bojoval. Musím ovšem naše závodníky pochválit za přípravu, kterou před turnajem absolvovali a za předvedený výkon, holt nám nebylo letos přáno. Každopádně Markovi gratulace k naší jediné medaily, která byla současně druhou medailí, kterou získala česká výprava letos v Thajsku. Všichni děkujeme C.M.T.A za možnost startovat na MS v Bangkoku.


Další skvělý úspěch našeho oddílu. Tento víkend se v polském Josefowe konal turnaj "Puchar Polski Muaythai".

Naši borci vezou opět medaile a to Dag Daňo ,,zlato" Lucka Aubrechtová ,,zlato " Jindra Fiala ,,stříbro" Martin Petráš bohužel neměl ve své váhové kategorii soupeře.


Děkujeme C.M.T.A za možnost na tomto turnaji startovat.
Také velký dík Vítovi Vokounovi za coaching
Gratulujeme našim závodníkům!!!!!!


Zástupce našeho oddílu Douglas Daňo

vybojoval v Ruské Kazaňi

na Světových hrách IFMA bronzovou medaili.

Vypadl až s vítězem a úřadujícím Mistrem světa

Rusem Begianem Aik. Gratulujeme


Další skvělý úspěch našeho oddílu. Tento víkend se v polském Josefowe konal turnaj "Puchar Polski Muaythai".

Naši borci vezou opět medaile a to Dag Daňo ,,zlato" Lucka Aubrechtová ,,zlato " Jindra Fiala ,,stříbro" Martin Petráš bohužel neměl ve své váhové kategorii soupeře.


Děkujeme C.M.T.A za možnost na tomto turnaji startovat.
Také velký dík Vítovi Vokounovi za coaching
Gratulujeme našim závodníkům!!!!!!


POZOR , POZOR!! Na dnešním mezinárodním turnaji O krále Prahy v muay thai,jsme měli 12 bojovníků. Neodvezli jsem si 1 nebo 2 medaile, ale všech 12!

Všichni zástupci oddílu TIK TAK tak mají svoji placku a to: 5x ZLATO, 2x STŘÍBRO a 5x BRONZ. Je to neskutečný, ale je to tak! V dnešních zápasech 5x padli soupeři KO! Tedy: Kryštof Kinský, 30kg, 8let - bronz, Matyáš Opatrný, 9 let - bronz, Míra Wohlmut, 10let - bronz, Jaroslav Bednařík, 43kg, 11 let - bronz, Jakub Škácha, 53kg, 10let - stříbro, Kristýna Brunátová, 48kg, 15let - bronz, Denis Maštera, 70kg, 16 let - stříbro, Martin Petráš, 48kg, 14let - zlato, Marek Rádl, 60kg, 13let - zlato, Dag Daňo, 57kg, 16let - zlato, Jindřich Fiala, 63,5kg, 17let - zlato, Lucinka Aubrechtová, 51kg, 16let - zlato.

Jako třešnička na dortu byl fight Tomáše Herejka ve váze 76kg, který poslal soupeře ve 2.kole otočkovým loktem do KO, pecka! Chtěl bych všem poděkovat, ale jmenovat všechny nemůžu, bylo nás spousta, vč. rodičů a rodiny zápasníků, každopádně velký dík Víťovi a Honzovi za coaching, sám bych to dneska nedal ;)

Chcete být nejlepší?! Začněte trénovat u nás, TIK-TAK jede! Rokycansko a Plzeňsko - jsme nejlepší a hlavně skvělý tým! :-) PS: tohle je pořád jenom začátek, budeme ještě lepší!


2.9.2016 se na Pražském výstavišti uskutečnil profesionální podnik Harley Davidson v muay thai.
Na tomto kvalitně obsazeném turnaji se představil,také náš závodník Vít Vokoun proti Janu Chroustovi z Spejbl gym Praha.
Náš borec zvítězil KO ve 2 kole. Gratulujeme


Představujeme Vám mistryni české republiky v Muay thai (Thajský box) Marii Mogildeu.
Tato bojovnice z Rokycan reprezentující oddíl Tik Tak Rokycany v sezóně 2016 vybojovala hned 2 tituly
Nejdříve v kvěnu (Praha) na mezinárodním turnaji ,které reprezentovalo 10 Evropských států , získala zlatou medaili a pohár pro mezinárodního mistra.
Na konci června se v Pražském hotelu Olšanka uskutečnilo finále České muay thai ligy. Maria,které nikdo neřekne jinak než Mája měla skvělou sezónu 7 výher v řadě .Nyní ve finále vybojovala svůj pásek Mistra ČR. Tato mladá závodnice se také věnuje dětem v oddílu Tik Tak,jako trenérka . Momentálně se připravuje na Mistrovství Evropy,které se uskuteční v Říjnu v Chorvatsku. Gratulujeme a přejeme hodně dalších sportovních úspěchů.


10.4. 2016 se v Praze uskutečnil mezinárodní turnaj v thajském boxu (muay thai) za účasti 140 závodníků z 9 států. Ve velké konkurenci se představili borci z Rokycanského oddílu TIK TAK.

Mezi ženami ve váze 63.5kg se mezinárodním mistrem republiky stala Maria Mogildea, v Juniorech si titul odvezl Daniel Zdeněk ve váze -55kg.

Stříbrnou medaili si vezou junioři Martin Petráš, Jindřich Fiala a Marek Rádl. Jediný jun. Jakub Škácha se na stupně vítězů nedostal.

Gratulujeme k tak velkému úspěchu reprezentace města Rokycany na mezinárodní scéně.


17.1.2016 - 6. kolo MČR:

Maria Mogildea - výhra ve váze 65kg a přibližuje se k titulovému zápasu, který se uskuteční v červnu.


Douglas Daňo - výhra ve svém prvním zápase jun. 64kg


Vítek Vokoun MISTR REPUBLIKY v muay thai


Dne 19.6.2015 Se uskutečnilo v Praze v hotelu Olšanka finále MČR v thajském boxu Borec z týmu TIK TAK Rokycany Vítek Vokoun ve váze 72.5kg se utkal s protivníkem Matějem Kubinou z Mělníka.

Zápas byl ve vysokém tempu,kdy převažovala dominance Vokouna.
Jasná výhra 3:0 na body znamenala mistrovský pásek.
Gratulujeme


Naše víkendové tažení. Nejprve začnu u Vítka Vokouna. Začal dobře první kolo, kdy soupeř nevěděl, co na něj. Ovšem od druhého kola byla z muay thai hospodská rvačka. Omluvou pro Víťu je, že to byl jeho první profi zápas. Remíza !!
V sobotu nastoupil na Gala v Pardubicích Martin Petráš, jsem spokojen s jeho výkonem, bojoval až do konce. Sice těžký zápas prohrál, ale vidím u Martina posun.

Nedělní Kids cup: naši nejmladší 6letý Pavlík Vostatek a 7letý Toník Fiala byli v kategorii 8-9let, jelikož nižší kategorie nebyla. Sice prohráli své zápasy, ale oba super bojovali. (moc hezké)!

Daniela Wohlmuthová a Ann Šmídová. U holek jsem chtěl,aby si vyzkoušely, jaké je to stát v ringu. Obě teď vědí, kde zamakat, aby šly výkonnostně nahoru. Vezou si stříbrnou a bronzovou placku, tak příště zlato holky ;)

Dan Junior Zdeněk vyhrál všechny 3 zápasy ve své kategorii, mě osobně překvapil. Dobrý přístup k zápasům, dělal to, co měl a prostě byl ZLATÝ, jen tak dál!

Štádler Radek je dobrý bojovník,očekávané zlato se stalo zkutečností.,ikdyž ve finále byl kvalitní borec a Radka potrápil. Perfekt !! Díky všem co s námi prožívali víkendové tažení a pomáhali s bojovníkama. Jarda


Jsem tady s hodnocením 8. kola MČR muay thai, které se uskutečnilo v Budějovicích. Dnes to bylo zejména o naší mládeži. Vašík (8 let) a Tonda (7 let) Fialů si každý ve své katogorii vyzápasili bronzové medaile, Pavlík Vostatek (čerstvých 6 let) si domů dovezl krásné stříbro. Martin Petras (12 let) se musel hned při své zápasové premiéře utkat s třemi soupeři a ustál to opravdu na jedničku (dvě výhry a jedna remiza mu zajistili zlato)! Dan Zdeněk (14 let) vyhrál s domácím borcem a taktéž domu přivezl zlato, gratuluji. Nakonec náš (dnes nejstarší) zápasník Vítek Vokoun porazil těžkého borce z Hanuman gymu Praha a byla to tvrdá přestřelka s vítězným koncem pro náš tým.


Dne 14.11 na galavečeru Highlanders night v Trutnově bojovali Antonín Tichý, který vyhrál 3:0 nad borcem Kubínem z Lanna Gymu, a
Samuel Grygar, který remizoval s domácím borcem Trčkou.


1.11.2014 Gladiátors night IX
Za náš tým nastoupil Antonín Tichý proti domácímu Českobudějovickému Tomášovi Jůzovi a ve váze do 71kg zvítězil KO ve 3. kole.


19.10.2014 proběhlo v Brně 2. kolo MČR v Muay Thai. Naši borci:

Antonín Tichý - výhra 3:0

Vít Vokoun - výhra 3:0.